Sluoksniai

Sluoksniai” nėra nauja vieta –  jau spėjo pasižymėti mūsų eklerų ir medučių testuose – tačiau vis dar nepakankamai žinoma. Juolab, kad čia galima ne tik įsigyti kepinių, bet ir pavalgyti dienos pietus ar savaitgalio pusryčius. Be to, ji dar nepradėjo siutinti savo kainomis, kas yra pakankama priežastis ją palaikyti.

Dienos pietus čia sudaro dienos sriuba ir pasirinktas sumuštinis arba salotos. Sumuštinius galima rinktis su vietoje kepta šviesia arba tamsia bagete. Ji puri ir lengva, todėl neužkemšta skrandžio kaip įprastas batonas.

Sumuštinius ir salotas galima rinktis iš tokių priedų: humusas, tunas, lašiša, kalakutiena arba jautiena – ir jų tikrai pakanka. Aš esu valgiusi su jautiena bei su tunu – negali pasakyti, kad sumuštinis prabangus – tikrai nėra perkrautas ingredientais, bet, man rodos, taip ir turi būti. Kuo daugiau priedų, tuo daugiau darbo skrandžiui.

Paskutinį kartą valgiau visą dienos kompleksą – su pievagrybių sriuba. Kaina – 5 EUR, kas šiais laikais už dienos pietus yra normalu. Gal vyrams tokių dienos pietų mažoka (reiktų imti didelį sumuštinį), bet moteriškam skrandžiui pats tas.

Beje, erdvė nedidelė, staliukai primena į lentą atgręžtus suolus, kas man nelabai patinka, bet greitam pavalgymui tinka. Jei reikia pasinaudoti kompu, nepatogu nėra. Beje, keista, kad tokia mažytė vieta turi alkoholio licenciją, bet žinant, kad ji susijusi su „Time“ ir kelių kitų valgymo vietų savininkais – kaip ir nestebina.

Interjeras skoningas, tik jau kuris laikas jį darko pigias kebabines ir picerijas primenanti patiekalų reklaminė lenta ir prie interjero konceptualiai nederantis paveikslas.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Tas sumuštinukas tikrai atrodo vertas nuodėmės :)

Leave a Reply