Apie ką čia viskas

SB profilis

 

4 klausimai, į kuriuos – mes žinome – mums įkyrės atsakinėt

Apie ką šitas blogas?

Strelka: Apie dvi gyvenimo ir asmenybės puses: kietą ir minkštą, racionalią ir juslingą, ironišką ir sentimentalią. Apie eksperimentus, personažus, reikaliukus ir gėrybes.

Kodėl/kaip sugalvojot rašyt?

Belka: Labai gerai prisimenu, kur buvom, kuomet gimė mintis apie blogą. Buvo saulėtas rugsėjo sekmadienis. Žinau, kad sekmadienis, nes tik sekmadieniais mes darom tokius dalykus – šiltuoju periodu gulim po prezidentūros kaštonais, geriam kavą ir valgom Fionos desertus. Apie ką kalba ėjo, gal nedetalizuosiu, bet čia Strelka ištarė tuos žodžius – mudvi kaip strelka su belka – reiktų rašyt tokį blogą. Va taip viskas ir prasidėjo. Tiksliau kuriam laikui buvo pamiršta. Arba šiaip vis periodiškai buvo pajuokaujama šia tema. Tuo to laiko praėjo daugiau nei metai.

Strelka: tiesiog sutapo trys esminės sąlygos: mes mėgstam išbandyti naujus dalykus, norim apie tai kalbėti ir kitiems tos kalbos dažnai pasirodo įdomios. Kodėl gi to neištransliavus platesniam ratui? juolab, kad dviese galime „padengti“ daugiau temų arba į tą patį dalyką pažiūrėti iš dviejų pusių. Nežinau, kaip Belka, bet aš galvojau kokio blogo man trūksta, kokį aš norėčiau skaityti. Tokiu mūsų blogą ir norėčiau matyti.

Kam jums jis?

Belka: Blogas mums reikalingas, aišku, dėl saviraiškos (Ir dėl pakvietimų į renginius… ha ha…). O šiaip tai man vėl norisi veiklos, norisi rašymo, norisi kažką daryt. Visi aplink juda, kruta, kažką daro, tik aš viena ne.

Strelka: kad žmonės neklausinėtų, kodėl tiek visko šnekam, bet nerašom Aš dažnai prisigaudau visokių idėjų, užsikrečiu temomis kaip virusu – tada noriu apie tai šnekėt, diskutuot. Gal kai kam net įkyriu – o čia tikiuosi bendravimo tais, kam tie dalykai įdomūs kaip ir man.

Kodėl toks/rusiškas pavadinimas?

Strelka: xa, tie šunys nebuvo rusai – kas kad rusai jiems vardus davė ir į kosmosą paleido. Užtat atgarsis buvo tarptautinis. O šiaip jų vardai asocijuojasi su draugėmis, kurioms dviese smagiau šturmuoti vietas, kur kiti nebuvojo. Be to, nacionalistinis marazmas mūsų nekamuoja – mums skamba gerai.

Belka: Mūsų galvose tai tikrai ne šunys paleisti į kosmosą rusų propagandiniais tikslais, bet dvi asmenybės, kurios yra pakankamai skirtingos savo prigimtimi ir požiūriais, kartais mes net pavargstam ginčytis. Tada parašom, kad viskas baigiam, pavargau. Ir ramiai išsiskirstom su savo nuomomėn. Bet tuo pačiu ir turim daug bendro.

Turite kitų klausimų? Brūkštelkit komentaruose.

4 Comments

  1. Kokios dailios ir patrauklios mergaitės! aš sužavėtas jau vien piešinukus žiūrėdamas :)

    • Strelka

      Nepriimkit norimo už esamą – už piešinukų gali slypėti nedailios, nepatrauklios ir visai ne mergaitės:)

  2. Strelka

    Matyt buvo pakankamai akivaizdu, net klausimas nekilo. Tačiau nei viena iš mūsų nėra 100% Strelka ar 100% Belka. Kartais absoliučiai rolėm apsikeičiam:)

  3. O kaip supratot kuri š Jūsų Strelka, o kuri Belka? metėt monetą ? :)

Leave a Reply