Gerų blogų shortlist’as pagal Strelką ir Belką

Juokinga, kad dauguma vis parypauja, kad „blogai yra mirę“, tačiau veik kas antras sutiktas, kuriam pasakome, kad rašome, sako „aš irgi apie tai jau seniai galvoju!“.

Taip, yra tam tikrų niuansų dėl matomumo ir kontakto su skaitytojais, tačiau vien per šią savaitę atradome daugybę naujų aktyvių blogerių, rašančių įvairiausiom temom – taigi yra ženklų, kad reikalas įgauna naują kvėpavimą.

Gal ir nedaug jų iki šiol skaitėme, bet po atradimų savaitės tikrai seksime daugiau kolegų. Dabar trumpai apie mūsų skaitomus.

#Strelka

Klausimas, kaip susirasti vyrą, yra nekintanti klasika. Taigi skaitykit blogus – juos dažnai rašo atliekamo laiko turintys, o tai reiškia – laisvi arba nuobodžiaujantys prie esamos „būdos“ vyrai. Todėl aš skaitau:

> BBZN

Nes gali sužinoti, ką, kur, kada ir kaip vyras sportuoja, ką valgo ir geria, kaip pagiriojasi, ant ko sėdi, kokios sveikatos bėdos kamuoja. Žodžiu, gan išsami insider info ir aktualūs topicai pokalbiams. Vienu kartu gali įvertinti sąmonės srauto generatorių, humoro jausmą ir tikėtis geros kūno dalių komplektacijos. Man suveikė – nenusivyliau, nors teko susitaikyti, kad priklausomybė nuo sporto yra sunki ir nepagydoma liga, su kuria tiesiog reikia gyventi.

> Laiškanešys / Neišsiųsti laiškai moterims

Ne kartą esu užsirovusi ant profesionalių neurotikų, todėl visada sveika žinoti, kas verda subrendusio ir kartu nesubrendusio vyro galvoj. Tokio, kuris porą kartų ciniškai palamdys, o sėkmės atveju –sumes šmutkes „iki pareikalavimo“ ir tikrai nepasipirš.  Atseit dėl mistinės laisvės idėjos, bet iš tiesų dėl paranojiškos baimės būti nuo kažko priklausomam ir patirti egzistencinį nuobodį. Rašymo dovana šiuos viešus saviterapijos seansus daro visai neblogu skaitalu prieš miegą.

> Supergentis

Kita kategorija yra sąmoningumą išvystę vyrai, gebantys parašyti taiklius tekstus apie esminius gyvenimo dalykus. Ne, ne apie tai, kaip uždirbti visus pasaulio pinigus! O apie dalykus, kurie padės išlikti ir evoliucionuoti – apie fizinę ir psichinę sveikatą per asmenines įžvalgas ir patirtį. Kai kalbant šiomis temomis dažniausiai matai vartomas akis ir girdi mykimą „nu, nežinau, nežinau…“, gera skaityti teiginius, kuriems gali sakyti „taip, taip ir dar kartą taip!“. Tada supranti, kad yra ta sava „gentis“ – galbūt iš tiesų ir „super“.

#Belka

> Subjektyvūs pastebėjimai

subjektyvūs pastebėjimai. Labai seniai rašomas ir lygiai taip pat seniai skaitomas. Temų amplitudė nuo pastebėjimų apie NT, komentarus iš delfio iki išgyvenančių krizę barakudų psichologijos. Žodžiu, visiems gyvenimo atvejams.

> Ū ilgoji

Vaikų gyvenime aš privengiu. Ir esu iš tų, kurios uždraustų vaikus restoranuose ir kavinėse. Ir gerai pagalvoju, ar eiti į renginį, jei žinau, kad ten bus vaikų. Bet šitas blogas man yra kažkas tokio. Gražus nuo iki, puikus nuo iki.

> Andre Cerne

Lietuviškasis Samuel Shem. Ir rašo tikrai ne prasčiau nei jis. Tik skirtumas tas, kad viskas vyksta ne kažkur ten, o šalia mūsų čia ir dabar.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Gail

    Andre Cerne: Tinklaraštis buvo pašalintas…
    Už visą kitą – daugiau ar mažiau – ačiū :)

Leave a Reply