Leaye

Šios vietos pavadinimas yra visiškai neištariamas ir neatsimenamas – pradedi sakyti lyjaeeee , suabejoji ir galvoji fk, kažkokia nesąmonė. Kai reikia surinkti raides ir surasti FB profilį, istorija kartojasi.

“LEAYE” savo FB sako, kad „siekia atspindėti autentišką kinų maistą, be cukrumi saldintų padažų, bulvių krakmolo, perteklinių riebalų“. Na, pamiršo natrio glutamatą paminėt… O gal ir neturėjo, nes be jo neapsieina?

Sėdimųjų vietų prasme vieta nedidelė, jauki, jei teisingai supratau, net be a la carte meniu.

Dienos pietums – iš viso 2 antrųjų patiekalų pasirinkimai – jautienos su juodaisiais pipirais ir “Chashu” kiaulienos + ryžiai + dienos sriuba (šiuo atveju raugintų kopūstų).

Kadangi buvome dviese, ir pasirinkimas ribotas, ėmėme abu variantus, nesigilindamos, kas tas „chashu“.

Reikia pasakyti, kad raugintų kopūstų sultinys be jokių priedų atrodė varganokai, bet mat jį šunys. Nors, kai pagalvoji, nereiktų taip sakyti, žinant, kad kinai be skrupulų valgo šunis, ir vien dėl to jų virtuvę vertėtų boikotuoti.

Jautiena su šparagais ir paprika buvo normali, t.y. nieko ypatingo. Kiaulienos patiekalas – tai penki ploni šoninės griežinėliai ant kalno ryžių, tapijokos traškutis ir gabaliukas brokolio. Na, aš nesu iš tų, kurie šoninę kur nors naudotų kaip bazinį ingredientą, tačiau įprastam, ypač vyriškos lyties, valgytojui toks patiekalas, kuriame ryžiai sudaro 80% , manau, pasirodytų visiškai nesubalansuotas.

Apie viso šito modernumą tai nėr net ką šnekėt. Sumokėjom apie 5.5 eur už žmogų –  jautienos patiekalo atveju tai būtų normalu, o ryžių su kiauliena – nelabai.

Tai va, meniu paprastas ir verdiktas paprastas – nieko gero. Galbūt tai nėra blogas pasirinkimas dienos pietums pavalgyt kažką mažiau primaklinto, ne įprasta pas kinus, bet motyvacijos pakartotiniam apsilankymui ši vieta nesugeneravo.

Save

← Previous post

Next post →

2 Comments

 1. tadis

  Na iš nuotraukų tai neatrodo labai įspūdingai, tuo labiau jeigu čia skelbiasi geriausi azijietišku restoranu. Girdėjau ir aš tą reklamą, galvojau reiktų nueiti bet kolkas susidaręs toks įspūdis, kad nelabai jau kuo išskirtinis. Apskritai koks tavo nuomone yra geriausias azijietiškas restoranas šiuo metu? Aš jau tiek jų išvaikščiojęs ir pastoviai lieku nusivylęs. Dabar standartinis mano restoranas pietums yra šitas https://www.panorama.lt/parduotuves/manami/ bet einu čia ne dėl to, kad labai geras maistas, labiau iš inercijos ir pripratimo ir gal dėl to, kad mėgstu iš aukšto pro langą paspoksot, kol pagamina maistą. Nepasisekė man, kad azijietiška virtuvė mano mėgstamiausia, o kokybę rasti taip sunku. Na dar šis http://www.ramen.lt/ patenka į comfort zoną, bet irgi standartinė situacija – gerai startavę po truputį pradeda nusivažiuoti.

  • Strelka

   Iki įspūdingumo jam toli:) Šiaip žmonės labai gyrė “Kamikadzę” (japoniškas), kone pogrindinis (atitinkamai ir atrodo, veikia tik dienos pietų metu, be rezervacijos nepateksi). Lankiausi, bet tai, ką valgiau, man nepatiko. Lengvai termiškai apdorota lašiša buvo tokia pat beskonė, kaip “Riekėj”. Kolegės valgytas marinuotas tunas man pasirodė ok, bet ryžių vis tiek per daug. Jei sudomino, galite pabandyti: https://www.facebook.com/uab.kamikadze/ Šiaip mums patiko “Rise” – bet senokai būta, taigi be garantijų, kad nenusivažiavo.
   Kokybe didžiuojasi “Awokado” – kadangi Vilniaus pakrašty, tai nebuvau, bet Kaune – centre, taigi prie progos patikrinsime:)
   “Manami” esu buvus labai seniai – mačiau, atsidarė “Flagmane” – reikės irgi pažiūrėti artimiausiu metu.

Leave a Reply